Güncel Haberler

İVEDİ Çeviri ve Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. proje yönetim sistemini tümüyle değiştirdi...
15 / 11 / 2003
Bundan sonraki projelerinde bu yeni sistemin kullanılmasına karar verildi...

>> Ayrıntılar için

 


TEKNOLOJİK KAPASİTE

Her türlü dosya formatı teknolojisine sahip olunan bir platform...

Adobe FrameMaker®, Adobe PageMaker®, Adobe Indesign®, Adobe Illustrator®, Macromedia Freehand®, Microsoft Office®, QuarkExpress® ve kullanılabilecek tüm programlar dahil olmak üzere en yaygın yazılımlar kullanılmaktadır.

İVEDİ, Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Lehçe, Çekçe, Slovakça, İtalyanca, Felemenkçe dillerinin yanı sıra Arapça, Farsça, İbranice ve Rusça çeviriler için gerekli bilgisayar yazılım ve donanımına sahiptir.

İVEDİ, özel uzmanlığı olan HTML, SGML, XML ve türevleri gibi geniş kapsamlı formatları kullanmanıza olanak sağlar.

Tüm Microsoft Windows® Kod Sayfaları

Tüm ISO Latin Standartları

Unicode

Farklı formatlar arasındaki dönüşümler
İVEDİ, müşterilerine her zaman daha yararlı ve maliyet etkin hizmetler tedarik etmede teknolojiden yararlanır.

En son geliştirilen sistemleri kullanan global dil uzmanları ağımız, güçlü terminoloji sunucusu ile birbirine bağlanarak kavram geliştirmeden sonuçlandırmaya kadar, basit ancak etkin proje yönetim sisteminden yararlanır.

Yıllardır, İVEDİ çeviri hizmetleri sunmanın yanında, kesinleşen tüm siparişlerle ilgili kaynak, hedef ve referans dosyaları dahil her türlü dokümantasyonu da elektronik ortamda saklamak suretiyle müşterilerine aşağıdaki şekilde çeviri hizmetleri sağlar:

son derece yüksek hacimli projeler, çok kısa sürelerde ve terminoloji tutarlılığı ile anlatım ve dilbilgisi üslubu korunur,

başlıca tüm donanım platformlarını içine alan geniş bir alan ağını kullanılır ve

kolaylıkla karşılanabilen bütçeler dahilinde anahtar teslimi çözümler sunulur.

İVEDİ, araştırma, yeni teknoloji, modern araç gereç ve en önemlisi insana yatırım yaparak sektörde liderlik taahhüdünü sürdürmektedir.

İVEDİ'nin temel hizmet departmanlarından birisi de, müşterilerimizin yerelleştirilen ürünlerinde aradıkları güvenilirliği ve kaliteyi sunabilmek için gereken tüm beceriye ve kaynaklara sahip olan mühendislik departmanıdır.

Belli başlı platformlar tarafından desteklenen yazılım uygulamalarının yerelleştirilmesinde uzman ekibimiz, dijital kameralar, yazıcı sürücüleri, tarayıcılar, modemler, CD-ROM'lar, LAN kartları, ses ve ekran kartları, PC'ler, iş istasyonları ve sunucular gibi çeşitli donanımlarla ilgili yerelleştirme projelerinde de görev almıştır.

İVEDİ'nin mühendislik ve dil alanlarındaki uzmanlığı rakipsizdir.

Ayrıca İVEDİ, yazılım programlarına ve internet sitelerine yönelik testlerde uygulanmak üzere standart modeller geliştirmiştir. Bu sayede İVEDİ'nin yerelleştirme çalışmaları, en ileri teknoloji standartlarına, esnekliğe ve ölçeklenebilirliğe sahip bir şekilde sunulur.

 
 

   Ana sayfa    Profilimiz    Hizmetlerimiz    Teknolojimiz    Proje Yönetimi    Misyonumuz    Vizyonumuz    Değerlerimiz    İletişim


   Google+