Güncel Haberler

İVEDİ Çeviri ve Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. proje yönetim sistemini tümüyle değiştirdi...
15 / 11 / 2003
Bundan sonraki projelerinde bu yeni sistemin kullanılmasına karar verildi...

>> Ayrıntılar için

 


İVEDİ ÇEVİRİ VE BİLİŞİM HİZMETLERİ LTD. ŞTİ.

Hakkımızda kısaca...

İVEDİ, 2004 yılında, çeviri ve yerelleştirme şirketi olarak kurulmuş ve o zamandan beri Türkiye'de kendi alanının lider şirket olmayı amaç edinmiştir. İVEDİ, 2000'li yıllarda teknolojiyi en üst düzeyde kullanmakta olup, şu anda Türkiye'nin önde gelen çeviri kuruluşlarından birisidir. İVEDİ, sektörde en başarılı çeviri şirketi olma yolunda sağlam adımlar atmaya devam etmektedir.

İVEDİ, bilgisayar ortamında çeviri konusunda Türkiye'deki en deneyimli kuruluşlardan birisi olup standart çeviri hizmetlerinden daha fazlasını birçok program kullanılarak sunma kapasitesine sahiptir.

 

Türkçe, İngilizce, Almanca, Fransızca, İspanyolca, Portekizce, Polonca, Çekçe, Slovakça, İtalyanca, Felemenkçe dillerinin yanı sıra Arapça, Farsça, İbranice ve Rusça çeviriler için gerekli bilgisayar yazılım ve donanımına sahiptir.

33 dilden Türkçe'ye Türkçe'den 33 dile kendi dilinde ve alanında mevcut çevirmen kadrosu sayesinde çeviri yapılabilmektedir.

İVEDİ, kurulduğu günden bu yana dünyanın önde gelen şirketlerle çalışmış ve sağladığı yüksek servis kalitesi ile müşterilerini memnun etmeyi başarmıştır. Başta çalışma ahlakı, profesyonellik, işi doğru ve zamanında teslim etme gibi temel aldığı prensipleriyle sektördeki önemli konumunu sağlamlaştırmıştır.

Başlıca çeviri alanlarının önemli bir bölümünü; makine, elektrik, telekomünikasyon, elektronik, bilgi teknolojileri, ilaç ve diğer endüstri sektörlerinin projeleri oluşturmaktadır. İVEDİ, müşterilerinin beklenti ve gereksinimlerini göz önünde bulundurarak, her zaman mümkün olan en iyi hizmeti sunmak için çalışmaktadır. Yeminli ve sertifikalı çevirmen ekibimiz, en az beş yıllık çeviri deneyimine sahip olmanın yanı sıra teknik, sağlık, hukuk ve işletme konuları gibi çeşitli uzmanlık alanlarında deneyimli olduğundan, en profesyonel çeviri hizmeti sunarlar.

İVEDİ'nin avantajları ve farkları şu şekilde sıralanabilir:

Çeviride Türkiye lideri. İngilizce başta olmak üzere 33 dilde kaliteli çeviriler yapıyoruz.

Dünyanın lider şirketleri için uzman çeviri hizmetleri. Önde gelen Türk ve Türkiye'de faaliyet gösteren uluslararası şirketler, çeviri gereksinimleri için İVEDİ'yi tercih etmektedir.

Uzman yazılım yerelleştirme. Yazılım ve çeviri alanındaki gerekli teknolojilere hakim ekibimizle, önemli şirketlerin çevirilerini düzenli olarak yapıyoruz.

Uluslararası medikal şirketler için güvenilir çeviri. Türkiye'de faaliyet gösteren uluslararası medikal şirketlerin büyük bölümü, Türkçe'ye çevirilerinde İVEDİ'yi tercih etmektedir.

Hukuk çevirilerinde uzman. Alanında deneyimle hukuk çevirmenleri ve proje yöneticilerinden oluşan departmanımız, uluslararası davalara bakan Türkiye'nin en büyük hukuk bürolarına hizmet vermektedir.

Her zaman teknolojiye ve gelişmeye açık bir profil çizen İVEDİ, dünya standartlarında bir kuruluş olma yolunda yatırımlarını sürdürmektedir.

 

   Ana sayfa    Profilimiz    Hizmetlerimiz    Teknolojimiz    Proje Yönetimi    Misyonumuz    Vizyonumuz    Değerlerimiz    İletişim


   Google+