Güncel Haberler

İVEDİ Çeviri ve Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. proje yönetim sistemini tümüyle değiştirdi...
15 / 11 / 2003
Bundan sonraki projelerinde bu yeni sistemin kullanılmasına karar verildi...

>> Ayrıntılar için

 


NEDEN İVEDİ?

İVEDİ'yi seçmeniz için bir düzine neden...

 

Tecrübe
İVEDİ, çeviri alanında 10 yılın üzerindeki deneyimiyle birçok projede görev almıştır. Şirket içi çalışanlarının ortalama İVEDİ deneyimi 5 yıldan fazladır.

 

Kalite
İVEDİ, sunduğu hizmetlerin her aşamasında kaliteye önem verir. Kuruluşundan beri, iş akışını ve kalite sistemini müşterilere ve sektöre özel gereksinimlere göre sürekli güncellemektedir.

 

Güvenilirlik
İVEDİ'nin çalışma prensipleri, müşterileriyle açık ve dürüst bir iletişim kurulmasını, verilen sözlerin tutulmasını, yüksek kalite hizmetin zamanında teslim edilmesini ve sorunlara yaratıcı ve olumlu yaklaşımlar getirilmesini gerektirir.

 

Hazır Bulunma
İVEDİ, deneyimli iç kaynakları ve nitelikli personeliyle, küçük çeviriler ve büyük yerelleştirme projeleri için her zaman hazırdır.

 

Kapasite
İVEDİ, 2004'ten bu yana birçok iş teslim etmiştir. İVEDİ, deneyimle birlikte kapasitesini arttırmıştır. İVEDİ, büyük projeleri kısa zamanda teslim edebilecek yeteneklere ve esnekliğe sahiptir.

 

Uzun Vadeli İşbirliği
İVEDİ, sağlam finansal yapısı sayesinde, küresel ve ulusal krizleri herhangi bir sorunla karşılaşmadan aşmış ve istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmektedir.

 

Teknik Beceri
İVEDİ, teknik beceri, bilgi ve esnekliğiyle çeviri ve yerelleştirme projelerine önemli katkılarda bulunur.

 

Uygun Maliyetli Hizmet
İVEDİ, müşterilerine uygun fiyatlarda hizmetler sunmaktadır. İVEDİ, müşterilerinin beklentilerini karşılarken yüksek kalite standartlarından ödün vermez.

 

Köklü Müşteri Portföyü
İVEDİ, yıllardır piyasadaki öncü birçok şirkete başarılı bir şekilde hizmet sağlamakta ve iş yapmayı sürdürmektedir.

 

Gizlilik
İVEDİ, gizliliğe son derece önem verir ve sizin kişisel/ticari bilgilerinizi korumak için elinden geleni yapar.

 

Kaynak Yönetimi
İVEDİ, projelerde insan ve teknoloji kaynaklarından yararlanmasını çok iyi bilir ve bu şekilde hızlı, uygun maliyetli ve yüksek kaliteli hizmetler sunar.

 

Güvenlik
İVEDİ, virüs koruma yazılımı ve şirket ağ güvenlik duvarıyla sistemlerini dış tehditlere karşı korur.


 
 

   Ana sayfa    Profilimiz    Hizmetlerimiz    Teknolojimiz    Proje Yönetimi    Misyonumuz    Vizyonumuz    Değerlerimiz    İletişim


   Google+