Güncel Haberler

İVEDİ Çeviri ve Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. proje yönetim sistemini tümüyle değiştirdi...
15 / 11 / 2003
Bundan sonraki projelerinde bu yeni sistemin kullanılmasına karar verildi...

>> Ayrıntılar için

 


FİYATLANDIRMA

En uygun fiyatlardan en yüksek kalitede çeviri...

İVEDİ, 2004 yılından beri müşteri çıkarlarını koruyan, hiçbir kuşkuya ya da haksızlığa açık olmayan bir fiyatlandırma standardını esas almıştır. Bu standart, "kaynak metin sözcük sayısıdır" (Bakınız: Microsoft - Word - Araçlar - Sözcük Sayımı).

 

Müşterilerimiz tarafından kontrol edilmesi son derece kolay olan bu yöntemin en sağlıklı ücretlendirme yöntemi olduğuna inanıyoruz.

Bunun yanında, çeviri yapılacak olan kaynak dosyayı bize gönderdiğinizde, en uygun fiyatımızı size en kısa sürede size ileteceğizdir.

Ayrıca, bazı işlerde farklı kriterler ele alındığından her müşterimize hatta her projeye göre fiyat değişiklik gösterebilir. Bazen farklı sayfa standartları esas alınabilmektedir. Bu nedenle, kaynak dosyaların tamamının kurumumuzca incelenmesi genellikle rekabetçi ve makul fiyatlandırmamıza yardımcı olur.

İVEDİ, istediğiniz her türlü sayfa standardı için teklif verebilir. Müşteri beklentilerini ve hedef kitleyi sürekli göz önünde bulundurmaktadır. Yapılacak çevirinin varsa özel terminolojisini kullanılmaktadır. Çeviri tamamlandığında çevrilen hedef dildeki söylemin doğruluğu kontrol edilmektedir.

En yüksek kalitedeki çevirileri en uygun fiyatlardan sağlayarak her geçen yıl müşteri sayımızı arttırmaktayız.


 
 

   Ana sayfa    Profilimiz    Hizmetlerimiz    Teknolojimiz    Proje Yönetimi    Misyonumuz    Vizyonumuz    Değerlerimiz    İletişim


   Google+